23 Temmuz 2011 Cumartesi

Ne çok olmuş postalamayalı. Sayfa bile değişmiş.
Ben çoktandır yeni evimde, tahta tezgahımda mamalar pişiriyor, çini karolarım temizlenirken arap sabunu kullanıyorum. Hatta bulaşık makinesine bile arap sabunu atıyorum. Kuru kir olmadığı sürece mis. Şiddetle tavsiye ediyorum. Benim olayım milli servet. Suyu kirletmiyorum, deterjan yemiyorum, param cebimde kalıyor.
2 haftadır fazla düzenli olmasada spora gidiyorum. Kilo bile verdim. Şimdiden hazırım eylül talime. Bide nereye kimle gideceğim belli olsa.
Mutlu fena değil. Pazartesi fakülteye götürdük. Epilepsi için ilaç yazdırmaya ve kontrole. Yeşil reçeteyle ilaçları almadan önce kaçakçıdan alman luminali aliyoduk. O zamanlar krizler çok daha seyrekti. Ne zaman başladık bayerin luminalini almaya sık kriz gçirmeye başladı.
Düzene gireceğine hayvan dahada hırpalanıyor.
Migrenden bilirim, etken maddesi aynı olan bi çok ilaç bende çalışmaz. Mutlu için de böyle olacağını umarak tekrar aldım kaçakçıdan. Ayda 1 kutu yetecek şimdilik. Kutusu da 180 lira. Raporla alsam yerli bayerinkini aynı doz ve miktar 8 lira. Şimdilik iyi 4 gündür kriz olmadı.
İyi olsunda, ben gerekirse boğazımdan keser alırım ilacini.
Şimdilik böyle, arada detay çok da benim şimdi hiç vaktim yok.
Sevgiler efendim.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder